Diriliş “Ertuğrul”

Dizi – Film 18 Şubat 2017 - 1:30 294 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Diriliş “Ertuğrul”

Uzun zamandır Türk dizilerini saçma sapan konuları yüzünden izlemeyi bırakmıştım, Bunun nedeni bel altı muhhabetlerini vurgulayarak dizilerde tutundurma çabalarından dolayıydı.

Bundan bir kaç hafta önce  sık sık gittiğim bir cafe’de gençlerin gerek telefon ile izlediği gerekse sık sık muhhabetini ettikleri diriliş ERTUĞRUL dizisine başlama kararı aldım (Biraz geç oldu ama olsun yetişirim bu gidişle bi kaç güne :)) Gençlerin bu hararetli muhhabetleri ilgimi çekti son bölüm hakkında bir birleri ile hararetli bir tartışma içindeydiler masalarına yanaştım ve müsade istedim konuya katılmak istedim sordum bu hararetli muhhabetinizin konusu nedir merak ettim diye, Gençlerde saolsunlar anlattılar dizinin biraz içeriğinden.

İlk sorum dizinin bel altı konularına ne kadar girdiği oldu, öğrendim ki 75, bölümüne kadar öyle bir konuya değinmeden tarihimizi güzel bir şekilde vurguladığını bunun peşine oyuncuları araştırdım ve dizinin haftalık izlenme oranını’da görünce çok şaşırdım ilk bölümden itibaren izlemeye başladım.

Dizinin şuan’da 51. bölümünü izledim oldukça güzel ve başarılı bir dizi bu zamana kadar takip etmeyip izlemiyor olduğuma açıkcası üzüldüm. Henüz benim gibi Türk dizilerinden soğuyup Diriliş Ertuğrul dizisini izlememişler varsa mutlaka başlamalarını tavsiye ederim.

Büyük bir ihtimal haftaya dizinin son bölümüne yetişmiş olurum hatta şöyle itirafta bulunabilirim uyku düzenim bozuldu 3 bölüm birden bir gece’de izler oldum. 🙂

Dizinin Resmi Sayfası : http://www.dirilisdizisi.com/

 


Faruk Erdemir
ilkbilisim@gmail.com

2004 yılından beri internet'e olan merakım gün geçtikçe ekmek teknem oldu, ilk zamanlar sadece eğlence amacıyla güvenlik ve hack yaparken 3 sene içinde web yazılıma ve seo merakım ağır basarak 2009 yılında ilkbilişim internet hizmetlerini kurmuş oldum o yıl'dan bu yıla bir çok web sitesi projesi tamamladım. Şuan da aktif olarak turmeb.com (Haber Ajansı) Turkishnetworktimes.com (sivil ve milli haber kaynağı) ilkbilisim.net (internet hizmetleri) web sitelerinde görev almaktayım.

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizi ve Filmler Arasındaki İnceleme

Dizi Ve Film Nedir? Dizi ve Film Hangi Türden Yazılabilir? Dizi, birbirinin devamı olan, uzun sol...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP